Perre van den Brink over millennials en pensioen
In deze aflevering gaat het gesprek met Perre van den Brink over millennials, AI en pensioen — en vooral over hoe verschillende werelden met elkaar botsen én elkaar versterken.
Perre is ondernemer (met een koffiemerk en drie koffiezaken in Amsterdam), podcaster (VSR), marktstrateeg bij Nice+Important en iemand die liever geen ‘trendwatcher’ wordt genoemd. Trends volgen is volgens hem te passief. Het gaat juist om duiden, vertalen en toepassen.
We spreken over zijn loopbaan in mode, journalistiek en ondernemen, en over de rode draad die daarachter zit: het verbinden van ogenschijnlijk tegengestelde werelden. Creativiteit en business. Idealisme en geld. Generaties en technologie. Perre ziet zichzelf als vertaler tussen die domeinen.
Wat betekent dat voor millennials? Hoe verandert AI ons werk en onze financiële toekomst? En hoe kijken jonge generaties naar thema’s als pensioen, zekerheid en langetermijndenken? Een gesprek over strategie, generaties en de vraag hoe je relevant blijft in een tijd waarin alles sneller verandert dan ooit.




